Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Jeśli już przeczytaliście książkę Shirlie Roden pt. „Uzdrawianie dźwiękiem”, to z pewnością jesteście gotowi na warsztaty organizowane przez Agnieszkę Jurko. Tam każdy zafascynowany tematem będzie miał okazję nie tylko poznać inspirującą autorkę naszej książki i otrzymać od niej autograf, ale przede wszystkim wziąć bezpośredni udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. W środku lasu, w Magicznym Dworze w Jaworzniku na pewno odnajdziecie swoje wyższe „Ja” – zrelaksujecie się, oczyścicie i uzdrowicie za sprawą niezwykłej mocy natury oraz dźwięku, który będziecie z siebie wydawać niczym rdzenni Indianie.

Najbliższe warsztaty:  25-31 sierpnia 2012 Magiczny Dwór w Jaworzniku

Program warsztatów

Sobota:  po kolacji relaksacja z dźwiękiem

Niedziela:  Żywioł Powietrza
Zrozumiesz siłę własnego oddechu. Nauczysz się oczyszczać i podnosić poziom energii swojego ciała oraz uwolnisz emocje.

Poniedziałek:  Matka Ziemia, czyli Potęga Natury
Połączysz się z Matką Ziemią i uzdrawiającą mocą żywiołów zgodnie z ziemskimi cyklami śmierci i odrodzenia. Pozwolisz przeszłości odejść a Twój Umysł, Ciało i Dusza odrodzi się na nowo.

Wtorek:  Uzdrawiająca Moc Wody
Żywioł Wody oczyści Ciebie na głębokim poziomie. Użyjesz dźwięku, aby pozytywnie zaprogramować wodę do picia i oczyszczania.  „Naładujesz” także wodę cechami, których najbardziej potrzebujesz np. miłość, radość, obfitość, harmonia, bezpieczeństwo, czysta bezwarunkowa miłość. Pamiętaj, że Twoje ciało to w ok. 70% woda i picie takiej wody zmieni Twoje ciało na poziomie komórkowym.

Środa:  Odkryj swój ogień
Żywioł ognia reprezentuje zarówno Twoje pasje jak i gniew. Przy pomocy tańca i dźwięków połączysz się z gniewem, staniesz się wulkanem i wytańczysz swoje pasje, aby stały się rzeczywistością. Oczyszczająca ceremonia podczas wieczornego ogniska zakończy ten proces.

Czwartek:  Uzdrawiająca Moc Drzew
“Czy wiecie, że drzewa mówią? Otóż właśnie tak. Rozmawiają ze sobą, również będą mówić do Ciebie, jeśli będziesz słuchać. Wielki Duch, umieszczając ludzi na Ziemi, pragnął aby dobrze zaopiekowali się glebą, oraz aby nie czynili sobie krzywdy.” (indiański szaman)
Drzewo może być Twoim najlepszymi nauczycielem i przyjacielem. Tego dnia doświadczysz  oczyszczającej transformacji. Połączysz się z korzeniami, liśćmi i gałęziami wybranego przez siebie drzewa oraz otrzymasz od niego przekaz. Otworzysz się na odczuwanie jedności z każdą żywą istotą na planecie i już nigdy więcej obojętnie nie przejdziesz koło drzewa – Twojego Przyjaciela.

Wieczorem, przy pełni księżyca, odbędzie się koncert akustyczny „Wdzięczność”, podczas którego Shirlie zaśpiewa swoje wybrane utwory.

Piątek:  Dźwięk i Kreatywność
Przy pomocy dźwięku, oddechu i medytacji połączysz się z przedmiotami znalezionymi w lesie: kora, liść, owoc, gałązka itd. Uwolnisz swoją kreatywność, napiszesz lub namalujesz to czego się nauczyłaś/-eś podczas całego pobytu.

ZAPISY: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel. 501 625 528.

Więcej informacji na stronie:
http://agnieszkajurko.pl/shirlie-roden-warsztaty/508-matka-ziemia.html