Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Magiczny Tarot

Tarot to coś znacznie więcej niż zbiór kart z dołączoną do nich książeczką. To podręcznik odwiecznej, ezoterycznej mądrości. Od stuleci stanowi nieodłączny element pracy okultystów, mistyków i magów. Przyciąga swą tajemniczością zarówno osoby zainteresowane wszystkim tym, co wykracza poza standardowo pojmowaną wiedzę o otaczającej nas rzeczywistości, jak i słynnych artystów, poetów, magów i psychologów. Magiczny Tarot Zakonu Złotego Brzasku

Tarot to kompletny system służący opisywaniu ukrytych sił leżących u podstaw Wszechświata. Wprawdzie jest on dość skomplikowany, jednak to właśnie dzięki niemu otrzymujemy klucz do wszystkich nauk okultystycznych, a także do ludzkiej psychiki. Karty Tarota to zwierciadło zarówno ludzkiego umysłu, jak i ludzkiej duszy.

Talii kart Tarota jest bardzo wiele. Którą z nich wybrać? Zdając sobie sprawę z istoty tego dylematu, przygotowaliśmy swoim drogim czytelnikom niezwykłą talię Magicznego Tarota Zakonu Złotego Brzasku. Z pewnością uraduje one wszystkie osoby poszukujące wiarygodnego Tarota, opartego na pradawnej, sprawdzonej tradycji. Do przepięknych kart dołączyliśmy książkę, która w przystępny sposób wyjaśnia najistotniejsze techniki magiczne Hermetycznego Zakonu Złotego Brzasku.

Z książki skorzystają zarówno osoby dopiero wchodzące w świat Tarota, jak i doświadczeni magowie. Łączy ona klasyczną wiedzę Złotego Brzasku z nowymi rytuałami stworzonymi przez adeptów Zakonu. Niech dowodem ogromnej wartości tej talii stanie się poniższa recenzja certyfikowanego mistrza Tarota i autora słynnej Magiji współczesnej – Donalda Michaela Kraiga:

Książka ta pomoże ci zrozumieć prawdziwe, głębsze znaczenie stosowania Tarota przez członków Zakonu. W ostatnich latach wiele osób opublikowało materiały poświęcone Złotemu Brzaskowi i jego technikom, które są jedynie przeróbkami i ponownymi interpretacjami wcześniejszych tekstów, a ich jakość jest w najlepszym razie wątpliwa. [Ta książka] dostarcza natomiast poprawnych informacji, które każdy, kto ma do czynienia z Tarotem lub Złotym Brzaskiem, powinien opanować, zgłębiać i stosować w praktyce.

Tekst napisano w oparciu o Magiczny Tarot Zakonu Złotego Brzasku

Magiczny Tarot Zakonu Złotego Brzasku