Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Co byś powiedział na to, gdyby uzyskanie zaawansowanej wiedzy ezoterycznej wprost od nauczyciela, nie wymagało wyjazdu na kilkudniowe warsztaty i mogło odbyć się w Twoim domu, o dowolnie wybranej przez Ciebie porze? Czy nie uważasz, że to dobry pomysł?

Przedstawiamy zatem film szkoleniowy Magia Runiczna, który jest esencją kilkudniowych warsztatów prowadzonych przez Allę Alicję Chrzanowską w całości poświęconych praktycznemu zastosowaniu magii run w codziennym życiu.

Dzięki temu nagraniu dowiesz się, które runy są odpowiedzialne za zdrowie i sukces, które przynoszą bogactwo i przyciągają miłość, a które zapewniają bezpieczeństwo w trakcie podróży i są pomocne w rozwoju osobistym czy nauce.

 Nauczysz się także tworzyć osobiste talizmany runiczne na podstawie imienia oraz poznasz tajemne symbole, które wzmacniają moc amuletów. Odkryjesz również sekrety łączenia run, które pozwolą ci szybciej osiągnąć to, czego pragniesz.

W arkana magii runicznej wprowadza Alla Alicja Chrzanowska – uczennica wybitnego runologa Ewgienija Kolesowa, autorka popularnych książek o runach: Misterium run i Jak stosować runy na co dzień, których lektura dopełni wiedzę zdobytą podczas tego warsztatu.

 

Informacje techniczne:

Autor: Alla Alicja Chrzanowska
Gatunek: dokumentalno-instruktażowy
Nośnik: 2 płyty DVD
Długość: DVD nr 1: 1 godz. 15 min, DVD nr 2: 1 godz. 14 min
ISBN: 978-83-62476-32-9
Cena: 99,00 zł