Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

PrintLato to jedyna pora roku tak obfita w świeże warzywa i owoce. Dojrzewające w słońcu sezonowe owoce i warzywa wzbogacone warzywami strączkowymi, kiełkami, nasionami i orzechami to podstawa zbilansowanej letniej diety według Pięciu Przemian. Teraz możesz skomponować pyszne, zdrowe i zrównoważone posiłki odpowiednie na letnie dni.

Zachowując zasady gotowania według Pięciu Przemian i dodając składniki w odpowiedniej kolejności sprawisz, że energia wydobyta z potraw będzie krążyła i wzmacniała energię twojego organizmu, dzięki czemu osiągniesz równowagę, harmonię i pełnię zdrowia.

Lekka zupa, krem warzywny lub chłodnik. Warzywa gotowane bądź zapiekanka z kaszą. Sałatka z warzywami strączkowymi, a na deser szarlotka, gruszki w koglu-moglu lub maliny w sosie waniliowym… i oczywiście przetwory, by móc cieszyć się latem także za kilka miesięcy. To tylko niektóre z ponad 100 przepisów z wykorzystaniem sezonowych, wegetariańskich, a także bezglutenowych składników.

Według Pięciu Przemian lato to Przemiana Ognia, energetyczna naturę yang, żywiołowa czerwień i smak gorzki, zaś na poziomie emocji to radość życia, witalność, kreatywność i serdeczność, które śmiało możesz wykorzystać także w kuchni.

Anna Czelej od ponad 20 lat gotuje według Pięciu Przemian – wciąż tworząc nowe przepisy i fotografując przygotowane dania. Jest autorką świetnie przyjętych książek o gotowaniu według Pięciu Przemian, w tym bestsellerowej „Wiosny w kuchni Pięciu Przemian”.

Więcej o Pięciu Przemianach na: www.wkuchnipieciuprzemian.pl

<<PRZECZYTAJ FRAGMENT>>

Dane techniczne:
Autor: Anna Czelej
Ilość stron: 224
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Szczegóły: 100 kolorowych fotografii
Format: A5
ISBN: 978-83-63965-05-1
Cena: 34,90 zł zVAT

Patronat medialny:

kuchnia_czarne_nowe-01wSlogo natura i ty_malapp

Durszlak_Poziomeppzwegowani-logo-krzywe-1ppgotujmy logo bez tła

ekomamappsamouzdrawianieppkuchplus