Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Jak zostać alchemikiem snów?

Stan snu, jak wiele innych aktywności ludzkiego mózgu, jest w dalszym ciągu zjawiskiem niezwykle zagadkowym. Co nasz umysł próbuje nam zasygnalizować? Czy możemy mieć jakikolwiek wpływ na nasze sny?

Możesz zacząć kontrolować swoje sny. Możesz zacząć wpływać na swoją podświadomość. Myślisz, że to niemożliwe? Nic bardziej mylnego.

Często w fazie snu odczuwamy smutek, a nawet strach. Dlaczego? Nasz umysł stara się pokazać nam to, z czym boimy się skonfrontować na jawie. Dzieje się tak w konkretnym celu – podaje nam całe mnóstwo wskazówek i odpowiedzi – wystarczy wiedzieć, jak je odczytać. Jak to zrobić?

Na nocnym stoliku połóż notes i coś do pisania. Po każdym przebudzeniu czym prędzej spisuj swoje sny. Dzięki temu będziesz wstanie sięgać do podświadomości i – co za tym idzie – zaczniesz mieć nad nią coraz większą kontrolę. A podświadomość jest magiczna i zabierze cię tam, gdzie wszystko jest możliwe…

Istnieje dużo więcej technik, dzięki którym możesz wpływać na swoje sny i poprawnie interpretować ich znaczenie, a co więcej – poznać lepiej samego siebie. Znajdziesz je w książce „Alchemia snów„, której autorem jest Ted Andrews, szanowany na całym świecie nauczyciel metafizyki i duchowości. Opracowane przez niego metody uzyskiwania kontroli nad snami są bezpieczne, proste i przede wszystkim efektywne.

Możesz zostać prawdziwym alchemikiem snów!

Więcej o książce „Alchemia snów” dowiesz się >TUTAJ<