Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

„Jak wychować idealnego psa” to trzecia książka słynnego psiego behawiorysty, która ukaże się w Polsce. Poprzednie książki to: „Zaklinacz psów” i „Jak zostać przywódcą stada”. Wszystkie książki Cesara Millana wydane w USA trafiły na listę bestsellerów New York Timesa.

Tym razem najsłynniejszy trener psów na świecie i gwiazda programu „Zaklinacz psów” emitowanego w stacji National Geographic Channel opowiada o wszystkim, co powinieneś wiedzieć, by wychować szczęśliwego, zdrowego i zrównoważonego psa:

– Czego oczekiwać w kolejnych etapach rozwoju psa:

– Jak szybko i skutecznie nauczyć psa załatwiania się na zewnątrz

– Niezbędnik na temat zasad zdrowego żywienia psów

– Kiedy i dlaczego należy szczepić psa i jak nie przesadzić z liczbą szczepień

– Jak – poprzez ustanowienie zasad, granic, ograniczeń i spokojnie asertywnego przywództwa  –  uczyć psa posłuszeństwa już od pierwszego dnia

– Jak uniknąć większości błędów często popełnianych przez właścicieli wychowujących szczenięta i młode psy

– Jak korygować niepożądane zachowania, zanim staną się poważnym problemem

– Jakie stosować ćwiczenia i zabawy, by kształcić najbardziej pożądane cechy psów każdej rasy

„Cesar Millan posiada magiczną umiejętność radzenia sobie z psami. Spokój, z jakim je traktuje i pewność siebie, z jaką do nich podchodzi – są zadziwiające”! – „Newsweek”

 W tej książce Cesar w przyjazny, przystępny sposób odpowiada na najczęściej zadawane pytania i radzi, jak zbudować satysfakcjonującą, opartą na miłości relację na całe życie z najlepszym przyjacielem człowieka – psem.

 <<PRZECZYTAJ FRAGMENT KSIĄŻKI>>

Książka zdobyła nagrodę jury w kategorii „poradniki” w konkursie „Najlepsza książka na wiosnę” organizowanym przez wortal literacki Granice.

Szczegóły techniczne:
Autor: Cesar Millan, Melissa Jo Peltier
Ilość stron: 312
Oprawa: miękka
Format: A5
ISBN: 978-83-62476-35-0
Cena: 39,90 zł z VAT