Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Jak się zbliżyć do aniołów?

Na pewno często zastanawiasz się nad tym, jak możesz wzmocnić swoją więź z królestwem anielskim. To bardzo proste. Musisz uwolnić ze swego ciała tak zwaną mentalną mgłę, utworzoną przez substancje toksyczne. A jak tego dokonać? Pozbywając się nałogów, eliminując niezdrowe nawyki żywieniowe oraz nie angażując się w relacje, które przyczyniają się do zaburzenia Twojej równowagi emocjonalnej.                                                         Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii

Wspomniana mentalna mgła powstaje z substancji chemicznych i negatywnych energii. Anioły pragną, byś jak najszybciej pozbył się tych szkodliwych związków. Kiedy zaczniesz współpracować z niebiańskimi istotami, zauważysz, że Twój apetyt na zdrowe i odżywcze jedzenie się zwiększa. Uświadomisz sobie także sposób, w jaki Twoje ciało reaguje na sztuczne substancje. Przez tydzień możesz, przykładowo, stosować dietę wegetariańską albo pić soki ze świeżych owoców i warzyw.

Przypadkowo możesz, oczywiście, zignorować przewodnictwo aniołów, dlatego zawsze warto prosić te niebiańskie istoty o pomoc w usłyszeniu ich boskich przesłań. Możesz także zadać im pytanie dotyczące najodpowiedniejszej dla Ciebie metody oczyszczenia organizmu. Przekonasz się, że anioły zawsze odpowiadają na Twoje modlitwy i udzielają naprawdę wartościowych wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia.

Pamiętaj, że anioły doskonale wiedzą, jak możesz sobie pomóc. Wsłuchując się w ich przesłania, wkraczasz na ścieżkę prowadzącą do nieopisanego szczęścia.

 

Moc praktycznych wskazówek dotyczących oczyszczania organizmu z mentalnej mgły oraz cudownych przesłań płynących wprost z anielskiego królestwa znajdziesz w naszej najnowszej książce: Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii autorstwa Doreen Virtue i Roberta Reevesa.

 

Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii