Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Jak często oczyszczać organizm?

Częstotliwość oczyszczania zależy w głównej mierze od naszej diety i od tego, jaki tryb życia prowadzimy. Spożywanie organicznej, zdrowej żywności i regularne uprawianie sportu sprawi, że wystarczy nam detoks przeprowadzany raz lub dwa razy do roku.


Detox-TeasJeśli jednak podstawę naszej diety stanowią fast foody i przetworzona żywność, a na dodatek palimy papierosy i pijamy alkohol, spożywamy dużo cukru, czy mieszkamy w dużym, (i nie oszukujmy się – zanieczyszczonym) mieście, warto taki detoks organizmu przeprowadzać co dwa miesiące. Podczas procesu oczyszczania pozbywamy się z organizmu niezdrowych substancji, które niekorzystnie wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie. Dzięki detoksowi jesteśmy w stanie pokonać np. uzależnienie od kawy – i przestaje nam wtedy ona smakować. Może się nawet okazać, że wcale nie potrzebujemy filiżanki czarnego napoju co rano i drugiej po południu, aby normalnie funkcjonować przez cały dzień. Jeśli tak się stanie, należy chwycić nadarzającą się okazję i pokonać nałóg ostatecznie. Uwolnienie się od szkodliwych substancji jest gwarantem poprawy naszego zdrowia.detoks1

Malarze, fryzjerzy, artyści, sprzątacze, mechanicy, personel medyczny i inni ludzie, którzy podczas pracy są narażeni na działanie szkodliwych substancji i toksyn, powinni regularnie przeprowadzać detoks, aby oczyścić organizm ze stale gromadzących się niebezpiecznych substancji. Podobnie rzecz się ma w przypadku osób mieszkających na terenach zanieczyszczonych działalnością wojskową czy w pobliżu wielkich zakładów produkcyjnych – powinny one często oczyszczać swój organizm.

Detox-HerbsSpaliny samochodowe, wyziewy z fabryk, opryski modyfikujące pogodę (tzw. chemtrails, czyli „chemiczne ślady” z cząsteczkami aluminium i baru – grube białe pasy na niebie, które zasnuwają niebo i blokują światło słoneczne) – wszystko to odkłada się w naszym organizmie. Toksyny te powinny być regularnie usuwane, żebyśmy mogli zachować optymalny stan zdrowia i poziom energii. Dlatego tak ważne jest, aby osoby przebywające w środowisku, w którym szkodliwe substancje występują w większym natężeniu, poddawały się regularnym detoksom – na przykład, co dwa miesiące, by zapewnić sobie zdrowie i szczęście. Jeśli już niemożliwym jest uniknięcie toksyn, warto regularnie uwalniać się od ich obecności w organizmie.

Wybierz zdrowe życie, wolne od chemii. Przez cały rok korzystaj z metod oczyszczania energetycznego oraz porad zdrowotnych zawartych w Totalnym oczyszczaniu z pomocą anielskich energii – najnowszej książce Doreen Virtue, napisanej przy współpracy z naturopatą Robertem Reevesem

totalne oczyszczanie_3d