Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

►Wyjątkowe wprowadzenie w tajemniczy świat run. Magia run to prost przewodnik po runach dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych czytelników.

Magia_run_calosc2

►Już 1 sierpnia będziemy świętować sabat Lammas. Dzięki książce Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw, poznasz historię i tradycję tego pogańskiego święta oraz dowiesz się, jak celebrować je we współczesnych warunkach za pomocą rytuałów, przepisów kulinarnych czy pomysłów na proste rękodzieło. Lammas jest jednym z ośmiu sabatów, o pozostałych przeczytasz w innych książkach z serii Sabaty.

celebruj lammas

►Książka, której nie może zabraknąć w biblioteczce żadnego tarocisty. Bez względu na to, czy zaczynasz swoją przygodę z kartami Tarota, czy masz już pewne doświadczenie – poznaj „365 rozkładów Tarota”, dzięki którym codziennie będziesz mógł pracować z innym rozkładem i dzięki którym nauczysz się prowadzić dialog ze swymi kartami Tarota.

Dialog tarocisty ze swoimi kartami jest

►Dziś – 23.06 – premiera dwóch niezwykłych książek!

Trening świadomego śnienia Dynamika astralna

►Charlie Morley – autor „Treningu świadomego śnienia” – jest najmłodszym praktykiem, który otrzymał uprawnienia do nauczania  tradycyjnego buddyzmu tybetańskiego od swojego guru Lamy Yeshe Rinpocze. Więcej o autorze i książce znajdziesz TUTAJ »

► A już niedługo, 25-26 lipca, w Dublinie w Tibetan Buddhist Meditation Centre, odbędą się warsztaty świadomego śnienia prowadzone właśnie przez Charliego Morleya. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ »

trening świadomego śnienia

► Robert Bruce – autor „Dynamiki astralnej” jest niekwestionowanym autorytetem w OBE – sztuce wychodzenia z ciała. A u nas, w doskonałym artykule bazującym na dziele Bruce’a, można przeczytać o unoszeniu percepcji. Przeczytaj artykuł »

► Niezwykle ciekawy artykuł o tym, jak wyjść z ciała za pomocą liny, ukazał się na zaprzyjaźnionym blogu CzaryMary.pl »

dynamika astralna

► [POBIERZ materiał promocyjny] Kolejna z serii SABATY już gości na naszym magazynie!

litha

► Już niedługo ukaże się cała seria SABATYSkierowana jest do wszystkich czarownic i czarodziejów, do tych, którzy żyją w zgodzie z porami roku oraz do tych, którzy kultywują rodzinne tradycje naszych pradziadów. Jeśli zechcesz napisać artykuł o polskich zwyczajach ludowych w cyklu rocznym albo ile pogaństwa jest w celebrowaniu współczesnych świąt, napisz do nas. Chętnie prześlemy Ci niezbędne materiały!

sabaty