Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932


To nieodzowna lektura dla każdego, kto interesuje się medytacją, praktykami szamańskimi i jogą.

Pozwól wprowadzić się w magiczny świat tajemniczych pozycji ciała, które przetrwały tysiąclecia w wierzeniach dawnych ludów. Dzięki nim otworzysz bramy do innego wymiaru rzeczywistości i poznasz przesłanie ukryte w transowej praktyce naszych przodków, które czeka na to, aby je usłyszeć i zrozumieć zawartą w nim mądrość.

Tereny zamieszkałe niegdyś przez pradawne ludy i plemiona są miejscem, gdzie od zawsze odnajdywano figurki i ryciny przedstawiające ludzi w specyficznych pozycjach ciała. Słynna antropolożka Felicitas Goodman odkryła, że te pozycje nie mają przypadkowego znaczenia, ale stanowią wyraz rytualnego przekazu umożliwiającego wchodzenie w trans i nawiązywanie kontaktu z istotami duchowymi.

Książka ta jest efektem pracy jednej z wybitnych studentek dr. Goodman – Belindy Gore, która podsumowała wyniki badań nad rytualnymi pozycjami ciała, dzieląc je na kilka grup w zależności od przeznaczenia. Dzięki przejrzystym rysunkom i dokładnym opisom technik pracy z daną pozycją każdy z nas wzorem szamanów może wkroczyć do świata Odmiennej Rzeczywistości, podtrzymując  pradawną tradycję.

Do książki dołączono płytę CD z nagraniami ułatwiającymi wprowadzenie w trans.


Patroni medialni:

Informacje techniczne:
Autor: Belinda Gore
Podtytuł: Podręcznik Odmiennej Rzeczywistości
Ilość stron: 246
Oprawa: miękka
Format: A5
Bonus: płyta CD
Cena: 34,90 zł