Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Co szykuje ci los?

Magiczny Tarot Zakonu Złotego BrzaskuNiezależnie od wieku, płci i momentu życia, w jakim się znajdujesz – jesteś ciekawy tego, co spotka cię w przyszłości. Nowa miłość, wielka fortuna, a może jakiś nieszczęśliwy splot zdarzeń, którego mógłbyś uniknąć, gdybyś tylko wiedział o nim wcześniej… A może bardziej interesuje cię, które decyzje pokierowały cię do miejsca, w którym właśnie się znajdujesz, a które z dopiero obranych ścieżek życiowych pozwolą ci osiągnąć to, czego pragniesz ?

Oczywiście, że przyszłości nie da się przewidzieć precyzyjnie i cofnąć czasu oraz podjętych decyzji. Ale możliwe jest dostrzeganie niewidzialnych połączeń pomiędzy otaczającymi cię ludźmi, symbolami czy zdarzeniami… 

Tarot jest potężnym narzędziem, którego możliwości wydają się nieskończone – nie tylko służy interpretowaniu przyszłości, ale też stanowi bazę do kontemplowania obecnego stanu i ducha, dzięki czemu możesz poznać swoje możliwości, odkryć ukryte w tobie prawdy, a także wydobyć na powierzchnię świadomości odpowiedzi na najbardziej nurtujące cię pytania o sens i kierunek życia.

Tarot Zakonu Złotego Brzasku jest pod tym względem wyjątkowy. Talia powstała na życzenie słynnego okultysty i ojca współczesnego ruchu Złotego Brzasku, Israela Regardiego. Łączy tradycyjną symbolikę Tarota z rytualnymi symbolami inicjacyjnymi zakonu. To mistyczna, pełna głębokich znaczeń i nasycona ezoteryczną energią talia kart, które sprawdzą się zarówno na początku studiowania sztuki Tarota, jak i zadowolą wprawnych tarocistów, mających wgląd w psychikę ludzką.

Magiczny Tarot Zakonu Złotego Brzasku

Ci, którzy mają już doświadczenie w rozkładaniu Tarota, docenią rozbudowaną symbolikę wpisaną w każdą kartę, która pozwoli na odkrywanie niuansów znaczeń zestawionych ze sobą kart. Znalazły się tu znaki i figury typowe dla rytuałów inicjacyjnych, a także symbole kabalistyczne i astrologiczne, wspomagające rozwój osobisty. Co ważne, ta stworzona przez parę adeptów sztuki magicznej Chica Cicero i Sandrę Tabathę Cicero talia zawiera dwie wersje karty Umiarkowanie – aby każdy mógł korzystać z niej wedle własnych przyzwyczajeń i upodobań. 

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją podróż z Tarotem lub pragniesz rozwinąć umiejętność dywinacji, poznaj nową, wyjątkową talię kart i daj się poprowadzić dołączonemu do niej przewodnikowi po studiach nad Tarotem.

Magiczny Tarot

„Książka ta pomoże ci zrozumieć prawdziwe, głębsze znaczenie stosowania Tarota przez członków zakonu. W ostatnich latach wiele osób opublikowało materiały poświęcone Zakonowi Złotego Brzasku i jego technikom, które są jedynie przeróbkami i ponownymi interpretacjami wcześniejszych tekstów, a ich jakość jest w najlepszym razie wątpliwa. [Ta książka] dostarcza natomiast poprawnych informacji, które każdy, kto ma do czynienia z Tarotem lub Złotym Brzaskiem, powinien opanować, zgłębiać i stosować w praktyce”.

– Donald Michael Kraig, certyfikowany mistrz Tarota i autor książki Magija współczesna