Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Co masz dziś na swoim talerzu?

Oto najbardziej pozytywna i bezkrwawa rewolucja, w której masz szansę wziąć udział – to zdrowe poruszenie na talerzach!

Dyskusja na temat wpływu tego, co jemy, na nasze zdrowie rozpoczęła się ponad 25 lat temu, jednak to teraz osiągnęła punkt kulminacyjny. John Robbins – założyciel ruchu na rzecz zdrowej żywności – wraz z niezależnymi, bezstronnymi naukowcami i ekspertami od odżywiania, diet i chorób przewlekłych przekonują o tym, jak wielkie znaczenie ma to, co znajduje się na naszych talerzach. To oni rozpoczęli rewolucję żywnościową, a ty możesz się do nich przyłączyć!

Jola-Sloma-Mirek-Trymbulak2Zawartością naszych koszyków głosujemy w sklepie, aptece, na bazarze czy w księgarni za tym, w jakim kierunku rozwinie się nasza cywilizacja. To my codziennie podejmujemy tę decyzję.

Tę książkę warto przeczytać, by móc wyrobić sobie własną opinię na temat świadomego żywienia. Być może uznacie zawarte w niej teorie za zbyt daleko posunięte. Być może – ale jeśli są one prawdziwe?

Jola Słoma & Michał Trymbulak

Książka „Głosy rewolucji żywnościowej” odkrywa obraz szokującego i zakrojonego na szeroką skalę agrobiznesu, który przy pomocy swoich lobbystów i dzięki pieniądzom przekazywanym na cele polityczne, kontroluje sytuację w większości rządowych agencji regulacyjnych i rolniczych, fałszując wyniki badań naukowych. W ten sposób setki milionów ludzi karmi się wysoce przetworzoną żywnością, od której stają się grubsi, uzależniają się na całe życie i cierpią na choroby przewlekłe, a pracownicy rolni są wyzyskiwani i doprowadzani na skraj bankructwa. Nasza planeta jest wciąż zatruwana – coraz wyższemu skażeniu ulegają lasy, woda, powietrze, górne warstwy gleby i klimat. A McDonald’s, Monsanto i Coca-Cola liczą coraz wyższe… zyski.

Wszyscy mamy prawo znać prawdę o tym, co jemy, skąd to pożywienie pochodzi i jaki to ma wpływ na nasze życie i całą planetę. Im więcej wiemy, tym szybciej podejmiemy działanie w kwestii promowania optymalnego zdrowia i budowania zdrowszego społeczeństwa. Dzięki tej książce nie będziemy już dłużej sfrustrowanymi obserwatorami, ale przepełnionymi wiarą ludźmi zmieniającymi swoje życia na lepsze. Przekonamy się, że dysponujemy odpowiednimi do tego narzędziami, a nasz głos w tej dyskusji jest niezwykle ważny.

Swoimi codziennymi działaniami i wyborami wpływamy na środowisko, w którym żyjemy, i na swoje zdrowie. Od nas zależy, czy prowadzimy je ku poprawie, czy klęsce.

Dołącz do nas i zostań

Rewolucjonistą Żywnościowym !

Glosy_rewolucji_keep_calm_a6

Bądź tym, który dba o zdrowie swoje i naszej planety i zmień zasady na zdrowe:

– Wybieraj owoce zamiast słodyczy;
– Zrezygnuj z fast foodów i jedzenia typu instant;
– Kupuj organiczne jedzenie od lokalnych rolników zamiast nafaszerowanego chemią;
– Pozbądź się genetycznie modyfikowanej żywności ze swojej diety;
– Przygotowuj zdrowe posiłki dla siebie i bliskich;
– Podpisuj petycje, wspieraj zdrowe systemy żywnościowe;
– Zachęcaj bliskich do zdrowych nawyków konsumenckich i żywnościowych;
– Poszukuj i domagaj się informacji o składzie pożywienia, które kupujesz;
– Dawaj dobry przykład;
– Uwierz, że możesz uzdrowić świat tym, co jesz !

Jesteś ciekaw, co myślą eksperci z różnych dziedzin na temat stanu żywności, którą współcześnie spożywamy? Wsłuchaj się w „Głosy rewolucji żywnościowej”!

Więcej informacji o rewolucji żywnościowej oraz książce „Głosy rewolucji żywnościowej” znajdziesz na stronie www.RewolucjaZywnosciowa.pl oraz fan page’u na Facebooku https://www.facebook.com/rewolucjazywnosciowa.

rewolucja zywnosciowa GMO