Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Wciągnij głęboki oddech, odpręż się i zejdź do swego wnętrza. Zapragnij do maksimum wykorzystać energie, które obecnie cię przepełniają.
Rozszerz swoją świadomość tak, by obejmowała dwunastą czakrę, gdziekolwiek się ona znajduje w twoim przypadku. Wsłuchaj się w dźwięk intencji, dobiegający z twojej dwunastej czakry, rezonujący we wnętrzu twojego ciała. Wyobraź sobie fale i pulsowanie światła zbliżającego się ku tobie z odległej przestrzeni. Podczas gdy owe fale światła płyną w twoim kierunku, wsłuchaj się w odpowiedź całego istniejącego życia. Wyobraź sobie piękną sieć, przypominającą sieć pajęczą, tworzącą twój kosmos. Kiedy przeciągasz energię przez ową sieć, zaczyna ona brzęczeć, śpiewać i ożywiać wszystkie swoje cząstki.

Pozwól, by owe fale światła spłynęły na twoją planetę i poczuj, że jesteś magnesem dla poszerzonej świadomości. Od tej chwili pragnij uzyskać dostęp do częstotliwości Świadomości, które my, jako Plejadianie, czynimy dla was dostępnymi, bez wysiłku i radośnie. Poczuj obfitość siły twórczej, wyrażającej się poprzez twoją istotę i z wielką nonszalancją oraz odwagą wykorzystaj to twórcze światło, gdy przemieszcza się poprzez ciebie i obdarowuje planetę nowymi opcjami.

Podczas gdy owe fale światła przepływają przez twoją dwunastą czakrę, wyobraź sobie, że w Ziemię uderzają gigantyczne fale światła, długie i szerokie na tysiące kilometrów, wypełnione maleńkimi geometrycznymi kształtami. Każdy z was może reaktywować Żyjącą Bibliotekę, wykorzystując dary swojego umysłu, impulsy i intencje. Poczuj jak Ziemię zalewają fale światła. Przez chwilę wyobrażaj sobie, że każda cząsteczka życia wie, iż nigdy nie ulega zagładzie ? że zagłada jest iluzją gry Najwyższego Stwórcy. W rzeczywistości jesteś Mistrzem Gry. Odszukaj kufer pełen skarbów, który ukryłeś. Zawiera on twoją najcenniejszą prawdę, którą ukrywasz nawet przed samym sobą. Gdy odważysz się otworzyć kufer, ujrzysz w nim samego siebie ? tę wersję siebie, która jest Najwyższym Stwórcą, kreującym raz jeszcze pokój i wolność na tym świecie.

Zapragnij, byś mógł swobodnie transmitować ogólną sumę swojej inteligencji i aby można było przekazywać reszcie świata dary, talenty i uzdolnienia każdego z was po to, by mogło nastąpić uzdrowienie.

Zapragnij, by twoje ciało emitowało miłość. Stwórz spiralę z owej miłości i wiedz, że jesteś połączony z wielkim celem. Nie jesteś sam, jednak musisz iść i działać samotnie, aby odkryć samego siebie. Zamknij się w tej spirali miłości i zapragnij przypomnieć sobie, kim jesteś.