Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932
Antidotum na zimowy spadek energii

Kiedy zobaczysz, że zdecydowaliśmy się wydać książkę o zielonych sokach zimą, zapewne popukasz się w czoło. Ale chcę ci powiedzieć, że zima to najlepszy czas na to, żeby zacząć je pić. Założę się, że w twoim domu leży co najmniej jeden owoc, z którego mógłbyś przyrządzić super zdrowy sok. Ale właściwie, po co miałbyś to robić?

Jeżeli nie chcesz czuć się pełen energii, budzić się rano rześki, wypoczęty i dźgać swoim dobrym nastrojem w oczy współpracownikom – nie rób tego. Jeżeli uwielbiasz snuć się niczym samotny maruder po korytarzach firmy, narzekać w autobusie i tramwaju na parszywą pogodę, na szefa, który znowu coś chce – nie rób tego. Picie soków i zielonych koktajli to nie jest zajęcie dla nudziarzy.

A jeśli chcesz poznać łatwą – właściwie trochę „na skróty” – drogę do zdrowia, po prostu kup książkę Zsokowani, obierz jabłko, uruchom blender i miksuj, zdrowiej, uśmiechaj się! Bo właśnie teraz, zimą, twój organizm potrzebuje tych bomb witaminowych, żeby wzmocnić odporność i dostarczyć sobie trochę słonecznej energii w krótkie zimowe dni.

 

 

Zsokowani

 

 

 

A teraz przejdźmy do konkretów – co znajdziesz w nowatorskiej i super modnej książce o sokach Zsokowani? Zacznijmy od tego, że poleca ją sama Salma Hayek, która regularnie pija napoje proponowane przez autorów książki  (Kto z nas nie chciałby wyglądać jak ona?).

Ale to nie jest zwyczajna książka z przepisami na zielone koktajle. Znajdziesz w niej zupełnie nowy, autorski program stopniowego przyzwyczajania się do super zdrowych koktajli. Zalecane podejście wydaje się rozsądne, bo już samo przejście na picie soków i smoothies staje się wyzwaniem, nie wspominając o tym, że z niektórymi smakami trzeba się po prostu oswoić.

Faza pierwsza polega na piciu 2-3 soków lub smoothies tygodniowo, faza druga – 5 takich napojów, również tygodniowo, trzecia zaś – co najmniej jednego raz dziennie. Co istotne, zawartość procentowa zielonych warzyw liściastych powinna wynieść w poszczególnych fazach odpowiednio 30%, 50% i na końcu 90%.

Bardzo dużym atutem książki jest także jej doskonałe opracowanie graficzne i redakcyjne. Książka aż kipi intensywnymi, nasyconymi barwami, a także przepięknymi fotografiami, od których nie sposób oderwać wzroku. Kiedy zobaczysz piękne fotografie soczystych owoców i apetycznych koktajli – od razu zapragniesz miksować, blendować i pić zdrowe soki.

Obejrzyj przykładowe strony książki, a na pewno przekonasz się, że będzie świetnym prezentem dla twoich najbliższych i obowiązkową pozycją w twojej biblioteczce.

Książkę Zsokowani, autorstwa Erica Helmsa i Amely Greeven, zamówisz w naszej księgarni internetowej: www.illuminatio.pl

 

przepisy na soki