Wydawnictwo Nowej Ery
BOK: +48 739 200 932

Każdy z nas ma własną drużynę wsparcia w postaci duchowych pomocników, którzy chronią nas i bezpiecznie prowadzą przez życie. Warto zatem świadomie pracować nad utrzymywaniem związku z nimi. W towarzystwie swych duchowych przewodników i aniołów stróżów możesz odnaleźć wewnętrzną siłę, przezwyciężyć uzależnienia, pokonać choroby, odpowiedzieć na ważne pytanie lub odkryć ukryte zdolności twórcze.

Nie musisz wykazywać się wyjątkowymi zdolnościami parapsychicznymi ani intuicyjnymi, aby nawiązać bezpośredni świadomy kontakt ze swoimi przewodnikami.

Książka zawiera wskazówki, dzięki którym dowiesz się, jak:
– odnaleźć cel życia z pomocą anioła stróża;
– odkryć sposoby pracy z archaniołami;
– zbadać związek pomiędzy przeszłym życiem duchowym a przewodnikami;
– samodzielnie przeprowadzić doświadczenia dotyczące duchowych przewodników i aniołów stróżów.

Poznaj niewidzialny świat duchowych pomocników i znajdź pocieszenie oraz inspirację. Pamiętaj, że nigdy nie jesteś sam! Każdy człowiek ma swego anioła stróża, który nad nim czuwa, nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy. Anioły czekają na to, aby usłyszeć nasze prośby, dlatego warto nawiązać z nimi kontakt.

O pomoc możemy prosić aniołów, archaniołów i duchowych przewodników, a dzięki tej książce można dowiedzieć się, jak sprawić, aby prośby zostały przez nich usłyszane.

Patroni medialni:

Informacje techniczne:
Autor:
Richard Webster
Podtytuł:
Jak nawiązać kontakt z niewidzialnymi pomocnikami?
Ilość stron:
296
Oprawa:
miękka
Format:
A5
ISBN:
978-83-62476-18-3
Cena: 36 zł